Siirrä tiedot

Øvre Hallingdal Kraftproduksjon AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 287 640

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 4 775 Revenue Up 3 564 Revenue Down
Rahoituskulut : 0 Revenue Down 3 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 197 778 Revenue Down 239 575 Revenue Down
Taseen loppusumma: 857 526 Revenue Up 823 589 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 531 940 Revenue Up 501 912 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 114 051 Revenue Up 7 717 Revenue Down
Oma pääoma: 495 538 Revenue Down 591 385 Revenue Up
Osakepääoma: 17 675 17 675
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,8% Revenue Down 71,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 4.141,9% Revenue Down 6.722,1% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 39,9% Revenue Down 40,5% Revenue Down
Maksuvalmius: 466,4% Revenue Down 6.504,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,1% Revenue Down 29,1% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 4 775
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 197 778
Taseen loppusumma: 857 526
Vaihtuvat vastaavat: 531 940
Lyhytaikaiset velat: 114 051
Oma pääoma: 495 538
Osakepääoma: 17 675
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,8%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 4.141,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 39,9%
Maksuvalmius: 466,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,1%