Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 984 438 664

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 132 602 Revenue Down 204 885 Revenue Up
Rahoituskulut : 7 012 Revenue Down 7 423 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 24 150 Revenue Down 37 057 Revenue Up
Taseen loppusumma: 446 099 Revenue Down 499 977 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 442 934 Revenue Down 496 709 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 240 756 Revenue Down 318 736 Revenue Up
Oma pääoma: 180 279 Revenue Up 162 944 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 40,4% Revenue Up 32,6% Revenue Down
Kannattavuus: 18,2% Revenue Up 18,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,4% Revenue Down 22,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 184,0% Revenue Up 155,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,0% Revenue Down 8,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 132 602
Rahoituskulut : 7 012
Tulos ennen satunnaisia eriä: 24 150
Taseen loppusumma: 446 099
Vaihtuvat vastaavat: 442 934
Lyhytaikaiset velat: 240 756
Oma pääoma: 180 279
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 40,4%
Kannattavuus: 18,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,4%
Maksuvalmius: 184,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,0%