Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556911-9547

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 496 Revenue Up 2 313 Revenue Up 2 274
Rahoituskulut : 18 Revenue Down 29 Revenue Up 23
Tulos ennen satunnaisia eriä: 484 Revenue Up 174 Revenue Down 228
Taseen loppusumma: 1 817 Revenue Up 1 465 Revenue Up 1 428
Vaihtuvat vastaavat: 1 657 Revenue Up 1 250 Revenue Up 1 169
Lyhytaikaiset velat: 385 385 Revenue Up 277
Oma pääoma: 1 341 Revenue Up 959 Revenue Up 821
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 0 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,8% Revenue Up 65,5% Revenue Up 57,5%
Liikevaihto per henkilö: INF INF INF
Kannattavuus: 19,4% Revenue Up 7,5% Revenue Down 10,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,1% Revenue Up 18,1% Revenue Down 27,8%
Maksuvalmius: 430,4% Revenue Up 324,7% Revenue Down 422,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,6% Revenue Up 13,9% Revenue Down 17,6%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 496
Rahoituskulut : 18
Tulos ennen satunnaisia eriä: 484
Taseen loppusumma: 1 817
Vaihtuvat vastaavat: 1 657
Lyhytaikaiset velat: 385
Oma pääoma: 1 341
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,8%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 19,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,1%
Maksuvalmius: 430,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,6%