Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 936 647 774

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 590 435 Revenue Down 1 063 654 Revenue Up
Rahoituskulut : 167 681 Revenue Up 117 937 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 265 487 Revenue Up -797 729 Revenue Down
Taseen loppusumma: 9 967 859 Revenue Up 9 856 932 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 169 264 Revenue Down 1 231 028 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 1 418 999 Revenue Up 439 460 Revenue Down
Oma pääoma: 5 249 834 Revenue Up 5 042 917 Revenue Down
Osakepääoma: 18 895 18 895
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,7% Revenue Up 51,2% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 45,0% Revenue Up -75,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,1% Revenue Up -15,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 82,4% Revenue Down 280,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,3% Revenue Up -6,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 590 435
Rahoituskulut : 167 681
Tulos ennen satunnaisia eriä: 265 487
Taseen loppusumma: 9 967 859
Vaihtuvat vastaavat: 1 169 264
Lyhytaikaiset velat: 1 418 999
Oma pääoma: 5 249 834
Osakepääoma: 18 895
Henkilöstö­määrä: 15

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,7%
Liikevaihto per henkilö: 39 362
Kannattavuus: 45,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,1%
Maksuvalmius: 82,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,3%