Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 944 617

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 63 Revenue Down 70 Revenue Up
Rahoituskulut : 465 Revenue Up 425 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 440 Revenue Up 2 438 Revenue Up
Taseen loppusumma: 19 057 Revenue Up 14 113 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 5 866 Revenue Up 4 494 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 605 Revenue Down 2 396 Revenue Up
Oma pääoma: 12 788 Revenue Up 5 667 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,1% Revenue Up 40,2% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 16.571,4% Revenue Up 3.482,9% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 81,6% Revenue Up 43,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 969,6% Revenue Up 187,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 57,2% Revenue Up 20,3% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 63
Rahoituskulut : 465
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 440
Taseen loppusumma: 19 057
Vaihtuvat vastaavat: 5 866
Lyhytaikaiset velat: 605
Oma pääoma: 12 788
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,1%
Kannattavuus: 16.571,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 81,6%
Maksuvalmius: 969,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 57,2%