Siirrä tiedot

Bensin & Dieselkraft Motoroptimering Sthlm AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556779-8938

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 393 Revenue Down 2 708 Revenue Down
Rahoituskulut : 15 Revenue Down 51 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -226 Revenue Down -10 Revenue Up
Taseen loppusumma: 8 517 Revenue Down 8 944 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 888 Revenue Down 1 991 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 795 Revenue Down 830 Revenue Down
Oma pääoma: 7 550 Revenue Down 7 731 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,6% Revenue Up 86,4% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 2 393 Revenue Down 2 708 Revenue Down
Kannattavuus: -9,4% Revenue Down -0,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -3,0% Revenue Down -0,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 237,5% Revenue Down 239,9% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -2,5% Revenue Down 0,5% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 393
Rahoituskulut : 15
Tulos ennen satunnaisia eriä: -226
Taseen loppusumma: 8 517
Vaihtuvat vastaavat: 1 888
Lyhytaikaiset velat: 795
Oma pääoma: 7 550
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 88,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 393
Kannattavuus: -9,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): -3,0%
Maksuvalmius: 237,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -2,5%