Siirrä tiedot

Best Bemanning & Rekrytering North AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556646-5901

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 11 740 Revenue Up 10 639 Revenue Down
Rahoituskulut : 7 Revenue Up 0 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 165 Revenue Down 745 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 702 Revenue Down 3 909 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 702 Revenue Down 3 909 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 850 Revenue Down 1 670 Revenue Down
Oma pääoma: 852 Revenue Down 2 207 Revenue Up
Osakepääoma: 300 300
Henkilöstö­määrä: 18 Revenue Up 15 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,1% Revenue Down 56,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 652 Revenue Down 709 Revenue Up
Kannattavuus: 1,4% Revenue Down 7,0% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,4% Revenue Down 33,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 200,2% Revenue Down 234,1% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,1% Revenue Down 19,1% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 11 740
Rahoituskulut : 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 165
Taseen loppusumma: 1 702
Vaihtuvat vastaavat: 1 702
Lyhytaikaiset velat: 850
Oma pääoma: 852
Osakepääoma: 300
Henkilöstö­määrä: 18

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,1%
Liikevaihto per henkilö: 652
Kannattavuus: 1,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 19,4%
Maksuvalmius: 200,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,1%