Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 979 844 220

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 627 638 Revenue Up 565 539 Revenue Up
Rahoituskulut : 7 537 Revenue Up 5 781 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 43 615 Revenue Down 101 235 Revenue Up
Taseen loppusumma: 445 313 Revenue Down 453 559 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 159 476 Revenue Down 173 812 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 143 329 Revenue Down 161 984 Revenue Down
Oma pääoma: 195 771 Revenue Down 241 149 Revenue Up
Osakepääoma: 17 000 17 000
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,0% Revenue Down 53,2% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 6,9% Revenue Down 17,9% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,3% Revenue Down 42,0% Revenue Up
Maksuvalmius: 111,3% Revenue Up 107,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,5% Revenue Down 23,6% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 627 638
Rahoituskulut : 7 537
Tulos ennen satunnaisia eriä: 43 615
Taseen loppusumma: 445 313
Vaihtuvat vastaavat: 159 476
Lyhytaikaiset velat: 143 329
Oma pääoma: 195 771
Osakepääoma: 17 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 44,0%
Kannattavuus: 6,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 22,3%
Maksuvalmius: 111,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,5%