Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556614-8739

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 11 722 Revenue Up 10 400 Revenue Up 10 309
Rahoituskulut : 1 Revenue Down 20 Revenue Down 42
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 548 Revenue Up 2 760 Revenue Down 3 427
Taseen loppusumma: 15 281 Revenue Up 13 811 Revenue Up 13 350
Vaihtuvat vastaavat: 3 907 Revenue Down 4 232 Revenue Down 5 276
Lyhytaikaiset velat: 1 139 Revenue Up 978 Revenue Down 1 007
Oma pääoma: 14 142 Revenue Up 12 833 Revenue Up 12 147
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 3 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 92,5% Revenue Down 92,9% Revenue Up 91,0%
Liikevaihto per henkilö: 3 907 Revenue Up 3 467 Revenue Up 3 436
Kannattavuus: 30,3% Revenue Up 26,5% Revenue Down 33,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 25,1% Revenue Up 21,5% Revenue Down 28,2%
Maksuvalmius: 343,0% Revenue Down 432,7% Revenue Down 523,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,2% Revenue Up 20,1% Revenue Down 26,0%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 11 722
Rahoituskulut : 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 548
Taseen loppusumma: 15 281
Vaihtuvat vastaavat: 3 907
Lyhytaikaiset velat: 1 139
Oma pääoma: 14 142
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 92,5%
Liikevaihto per henkilö: 3 907
Kannattavuus: 30,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 25,1%
Maksuvalmius: 343,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,2%