Siirrä tiedot

Byggmesterfirma Gaarden og Delås AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 708 646

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 28 281 Revenue Down 30 059 Revenue Up
Rahoituskulut : 956 Revenue Down 1 051 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 30 Revenue Up -624 Revenue Down
Taseen loppusumma: 22 388 Revenue Down 23 042 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 5 606 Revenue Down 6 417 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 3 885 Revenue Up 3 238 Revenue Down
Oma pääoma: 6 035 Revenue Up 6 016 Revenue Down
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,0% Revenue Up 26,1% Revenue Up
Kannattavuus: 0,1% Revenue Up -2,1% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 0,5% Revenue Up -10,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 144,3% Revenue Down 198,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,4% Revenue Up 1,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 28 281
Rahoituskulut : 956
Tulos ennen satunnaisia eriä: 30
Taseen loppusumma: 22 388
Vaihtuvat vastaavat: 5 606
Lyhytaikaiset velat: 3 885
Oma pääoma: 6 035
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 27,0%
Kannattavuus: 0,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 0,5%
Maksuvalmius: 144,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,4%