Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 559043-4428

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 71 800 Revenue Up 8 854 Revenue Down
Rahoituskulut : 214 Revenue Up 33 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 984 Revenue Down 13 926 Revenue Down
Taseen loppusumma: 33 964 Revenue Up 30 575 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 30 331 Revenue Up 2 152 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 11 396 Revenue Up 8 107 Revenue Down
Oma pääoma: 21 785 Revenue Up 21 685 Revenue Down
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 11 11 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 64,1% Revenue Down 70,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 6 527 Revenue Up 805 Revenue Up
Kannattavuus: 16,7% Revenue Down 157,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,0% Revenue Down 64,2% Revenue Up
Maksuvalmius: 266,2% Revenue Up 26,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,9% Revenue Down 45,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 71 800
Rahoituskulut : 214
Tulos ennen satunnaisia eriä: 11 984
Taseen loppusumma: 33 964
Vaihtuvat vastaavat: 30 331
Lyhytaikaiset velat: 11 396
Oma pääoma: 21 785
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 64,1%
Liikevaihto per henkilö: 6 527
Kannattavuus: 16,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 55,0%
Maksuvalmius: 266,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,9%