Siirrä tiedot

C.S. Träningsverket Sandell AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556938-1865

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 4 179 Revenue Down 4 399 Revenue Up
Rahoituskulut : 3 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 97 Revenue Up 8 Revenue Up
Taseen loppusumma: 3 193 Revenue Up 1 739 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 2 362 Revenue Up 1 486 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 792 Revenue Up 1 419 Revenue Up
Oma pääoma: 401 Revenue Up 320 Revenue Up
Osakepääoma: 67 67
Henkilöstö­määrä: 2 Revenue Down 4 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 12,6% Revenue Down 18,4% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 2 090 Revenue Up 1 100 Revenue Down
Kannattavuus: 2,3% Revenue Up 0,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,2% Revenue Up 2,5% Revenue Up
Maksuvalmius: 84,6% Revenue Down 104,7% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,1% Revenue Up 0,6% Revenue Down

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Mariehus AB

    Omien asuntojen ja kiinteistöjen vuokraus ja halli...

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 4 179
Rahoituskulut : 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: 97
Taseen loppusumma: 3 193
Vaihtuvat vastaavat: 2 362
Lyhytaikaiset velat: 2 792
Oma pääoma: 401
Osakepääoma: 67
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 12,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 090
Kannattavuus: 2,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 24,2%
Maksuvalmius: 84,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 3,1%