Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556439-0358

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 891 Revenue Up 1 803 Revenue Up 1 711
Rahoituskulut : 1 270 Revenue Down 1 525 Revenue Down 1 706
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 750 Revenue Up 3 238 Revenue Up 2 534
Taseen loppusumma: 58 636 Revenue Down 69 805 Revenue Up 66 923
Vaihtuvat vastaavat: 30 387 Revenue Up 339 Revenue Down 1 577
Lyhytaikaiset velat: 1 832 Revenue Down 2 480 Revenue Up 1 680
Oma pääoma: 35 976 Revenue Up 33 282 Revenue Up 31 003
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 2 2 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,4% Revenue Up 47,7% Revenue Up 46,3%
Liikevaihto per henkilö: 946 Revenue Up 902 Revenue Up 856
Kannattavuus: 198,3% Revenue Up 179,6% Revenue Up 148,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,4% Revenue Up 9,7% Revenue Up 8,2%
Maksuvalmius: 1.658,7% Revenue Up 13,7% Revenue Down 93,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,6% Revenue Up 6,8% Revenue Up 6,3%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Mariehus AB

    Omien asuntojen ja kiinteistöjen vuokraus ja halli...

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 891
Rahoituskulut : 1 270
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 750
Taseen loppusumma: 58 636
Vaihtuvat vastaavat: 30 387
Lyhytaikaiset velat: 1 832
Oma pääoma: 35 976
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,4%
Liikevaihto per henkilö: 946
Kannattavuus: 198,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,4%
Maksuvalmius: 1.658,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 8,6%