Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556659-7828

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 18 854 Revenue Up 18 222 Revenue Up 17 923
Rahoituskulut : 14 Revenue Down 16 16
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 162 Revenue Up 251 Revenue Up -947
Taseen loppusumma: 5 969 Revenue Up 5 329 Revenue Down 5 919
Vaihtuvat vastaavat: 5 652 Revenue Up 4 722 Revenue Down 5 061
Lyhytaikaiset velat: 3 470 Revenue Down 3 774 Revenue Down 4 540
Oma pääoma: 2 356 Revenue Up 1 479 Revenue Up 1 303
Osakepääoma: 113 113 113
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Down 13 13

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 39,5% Revenue Up 27,8% Revenue Up 22,0%
Liikevaihto per henkilö: 1 714 Revenue Up 1 402 Revenue Up 1 379
Kannattavuus: 6,2% Revenue Up 1,4% Revenue Up -5,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,3% Revenue Up 17,0% Revenue Up -72,7%
Maksuvalmius: 162,9% Revenue Up 125,1% Revenue Up 111,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,7% Revenue Up 5,0% Revenue Up -15,7%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 18 854
Rahoituskulut : 14
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 162
Taseen loppusumma: 5 969
Vaihtuvat vastaavat: 5 652
Lyhytaikaiset velat: 3 470
Oma pääoma: 2 356
Osakepääoma: 113
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 39,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 714
Kannattavuus: 6,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,3%
Maksuvalmius: 162,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,7%