Siirrä tiedot

Chalmers Studentkårs Restaurang AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556547-2973

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202506 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 154 837 Revenue Up 153 890 Revenue Down 156 768
Rahoituskulut : 5 Revenue Down 65 Revenue Up 1
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 379 Revenue Up 476 Revenue Down 5 694
Taseen loppusumma: 40 106 Revenue Down 40 723 Revenue Down 41 975
Vaihtuvat vastaavat: 37 450 Revenue Down 38 263 Revenue Down 40 231
Lyhytaikaiset velat: 33 210 Revenue Down 33 686 Revenue Up 29 581
Oma pääoma: 6 724 Revenue Down 6 888 Revenue Down 12 237
Osakepääoma: 200 200 200
Henkilöstö­määrä: 106 Revenue Down 113 Revenue Up 110

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 16,8% Revenue Down 16,9% Revenue Down 29,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 461 Revenue Up 1 362 Revenue Down 1 425
Kannattavuus: 2,8% Revenue Up 0,3% Revenue Down 3,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 65,1% Revenue Up 6,9% Revenue Down 46,5%
Maksuvalmius: 112,8% Revenue Down 113,6% Revenue Down 136,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9% Revenue Up 1,3% Revenue Down 13,6%
Tilinpäätös 202506
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 154 837
Rahoituskulut : 5
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 379
Taseen loppusumma: 40 106
Vaihtuvat vastaavat: 37 450
Lyhytaikaiset velat: 33 210
Oma pääoma: 6 724
Osakepääoma: 200
Henkilöstö­määrä: 106

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 16,8%
Liikevaihto per henkilö: 1 461
Kannattavuus: 2,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 65,1%
Maksuvalmius: 112,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,9%