Siirrä tiedot

Cicero Senter For Klimaforskning Sti

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 971 274 190

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 114 829 Revenue Down 115 524 Revenue Up
Rahoituskulut : 644 Revenue Down 812 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 15 872 Revenue Down 16 140 Revenue Down
Taseen loppusumma: 349 378 Revenue Up 345 992 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 345 709 Revenue Up 341 703 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 67 780 Revenue Down 80 529 Revenue Down
Oma pääoma: 281 598 Revenue Up 265 428 Revenue Up
Osakepääoma: 50 50

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6% Revenue Up 76,7% Revenue Up
Kannattavuus: 13,8% Revenue Down 14,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,6% Revenue Down 6,1% Revenue Down
Maksuvalmius: 510,0% Revenue Up 424,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,7% Revenue Down 4,9% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 114 829
Rahoituskulut : 644
Tulos ennen satunnaisia eriä: 15 872
Taseen loppusumma: 349 378
Vaihtuvat vastaavat: 345 709
Lyhytaikaiset velat: 67 780
Oma pääoma: 281 598
Osakepääoma: 50

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6%
Kannattavuus: 13,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 5,6%
Maksuvalmius: 510,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 4,7%