Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 939 194 428

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 26 868 Revenue Up 26 842 Revenue Up
Rahoituskulut : 851 Revenue Down 982 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 867 Revenue Up 4 125 Revenue Up
Taseen loppusumma: 19 788 Revenue Down 22 954 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 9 715 Revenue Down 11 843 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 5 765 Revenue Up 5 074 Revenue Up
Oma pääoma: 4 411 Revenue Up 2 753 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 22,3% Revenue Up 12,0% Revenue Up
Kannattavuus: 21,8% Revenue Up 15,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 133,0% Revenue Down 149,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 168,5% Revenue Down 233,4% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,9% Revenue Up 22,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 26 868
Rahoituskulut : 851
Tulos ennen satunnaisia eriä: 5 867
Taseen loppusumma: 19 788
Vaihtuvat vastaavat: 9 715
Lyhytaikaiset velat: 5 765
Oma pääoma: 4 411
Osakepääoma: 100

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 22,3%
Kannattavuus: 21,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 133,0%
Maksuvalmius: 168,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 33,9%