Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 991 779 434

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 1 137 744 Revenue Up 1 057 663 Revenue Up
Rahoituskulut : 40 013 Revenue Up 27 450 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 894 Revenue Up 3 163 Revenue Down
Taseen loppusumma: 216 799 Revenue Up 197 441 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 126 205 Revenue Up 121 422 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 142 552 Revenue Up 123 873 Revenue Up
Oma pääoma: 74 248 Revenue Up 73 568 Revenue Up
Osakepääoma: 3 033 3 033
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 34,2% Revenue Down 37,3%
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 0,9% Revenue Up 0,3% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,3% Revenue Up 4,3% Revenue Down
Maksuvalmius: 88,5% Revenue Down 98,0% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,0% Revenue Up 15,5% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 1 137 744
Rahoituskulut : 40 013
Tulos ennen satunnaisia eriä: 9 894
Taseen loppusumma: 216 799
Vaihtuvat vastaavat: 126 205
Lyhytaikaiset velat: 142 552
Oma pääoma: 74 248
Osakepääoma: 3 033

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 34,2%
Kannattavuus: 0,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 13,3%
Maksuvalmius: 88,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,0%