Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556472-1164

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 526 110 Revenue Up 2 266 142 Revenue Up 1 641 481
Rahoituskulut : 1 881 Revenue Down 2 949 Revenue Down 3 367
Tulos ennen satunnaisia eriä: 308 656 Revenue Up 235 204 Revenue Up 149 696
Taseen loppusumma: 1 302 622 Revenue Up 995 772 Revenue Up 520 935
Vaihtuvat vastaavat: 1 126 017 Revenue Up 960 271 Revenue Up 516 358
Lyhytaikaiset velat: 1 018 449 Revenue Up 819 909 Revenue Up 365 213
Oma pääoma: 268 108 Revenue Up 165 352 Revenue Up 149 254
Osakepääoma: 150 150 150
Henkilöstö­määrä: 214 Revenue Up 193 Revenue Up 152

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,6% Revenue Up 16,6% Revenue Down 28,7%
Liikevaihto per henkilö: 11 804 Revenue Up 11 742 Revenue Up 10 799
Kannattavuus: 12,2% Revenue Up 10,4% Revenue Up 9,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 115,1% Revenue Down 142,2% Revenue Up 100,3%
Maksuvalmius: 110,6% Revenue Down 117,1% Revenue Down 141,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,8% Revenue Down 23,9% Revenue Down 29,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 526 110
Rahoituskulut : 1 881
Tulos ennen satunnaisia eriä: 308 656
Taseen loppusumma: 1 302 622
Vaihtuvat vastaavat: 1 126 017
Lyhytaikaiset velat: 1 018 449
Oma pääoma: 268 108
Osakepääoma: 150
Henkilöstö­määrä: 214

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 20,6%
Liikevaihto per henkilö: 11 804
Kannattavuus: 12,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 115,1%
Maksuvalmius: 110,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 23,8%