Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 992 138 637

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 7 891 Revenue Up 6 410 Revenue Up
Rahoituskulut : 708 Revenue Up 700 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 453 Revenue Up 28 Revenue Up
Taseen loppusumma: 11 034 Revenue Up 10 506 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 801 Revenue Up 1 604 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 554 Revenue Up 2 452 Revenue Up
Oma pääoma: 983 Revenue Up 530 Revenue Up
Osakepääoma: 5 849 5 849
Henkilöstö­määrä:

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 8,9% Revenue Up 5,0% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö:
Kannattavuus: 5,7% Revenue Up 0,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 46,1% Revenue Up 5,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 70,5% Revenue Up 65,4% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,5% Revenue Up 6,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 7 891
Rahoituskulut : 708
Tulos ennen satunnaisia eriä: 453
Taseen loppusumma: 11 034
Vaihtuvat vastaavat: 1 801
Lyhytaikaiset velat: 2 554
Oma pääoma: 983
Osakepääoma: 5 849

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 8,9%
Kannattavuus: 5,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 46,1%
Maksuvalmius: 70,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 10,5%