Siirrä tiedot

Dekksenteret På Lilleaker AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 975 697

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 4 592 Revenue Up 3 859 Revenue Up
Rahoituskulut : 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 389 Revenue Up 287 Revenue Up
Taseen loppusumma: 1 937 Revenue Up 1 459 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 915 Revenue Up 1 426 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 044 Revenue Up 733 Revenue Up
Oma pääoma: 888 Revenue Up 725 Revenue Up
Osakepääoma: 30 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,8% Revenue Down 49,7% Revenue Up
Kannattavuus: 8,5% Revenue Up 7,4% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 43,8% Revenue Up 39,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 183,4% Revenue Down 194,5% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,1% Revenue Up 19,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 4 592
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 389
Taseen loppusumma: 1 937
Vaihtuvat vastaavat: 1 915
Lyhytaikaiset velat: 1 044
Oma pääoma: 888
Osakepääoma: 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,8%
Kannattavuus: 8,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 43,8%
Maksuvalmius: 183,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,1%