Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556242-3797

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 (konserni) 202308 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 130 130 Revenue Down 546
Rahoituskulut : 4 210 Revenue Down 11 923 Revenue Up 3
Tulos ennen satunnaisia eriä: -169 777 Revenue Down -151 850 Revenue Down -116 073
Taseen loppusumma: 352 638 Revenue Up 217 038 Revenue Up 205 808
Vaihtuvat vastaavat: 292 404 Revenue Up 159 144 Revenue Up 140 809
Lyhytaikaiset velat: 27 483 Revenue Down 40 026 Revenue Up 19 854
Oma pääoma: 279 999 Revenue Up 145 920 Revenue Down 169 397
Osakepääoma: 13 945 Revenue Up 10 114 Revenue Up 8 700
Henkilöstö­määrä: 33 Revenue Up 25 Revenue Up 22

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,4% Revenue Up 67,2% Revenue Down 82,3%
Liikevaihto per henkilö: 4 Revenue Down 5 Revenue Down 25
Kannattavuus: -130.597,7% Revenue Down -116.807,7% Revenue Down -21.258,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): -60,6% Revenue Up -104,1% Revenue Down -68,5%
Maksuvalmius: 1.063,9% Revenue Up 397,6% Revenue Down 709,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -47,0% Revenue Up -64,5% Revenue Down -56,4%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 130
Rahoituskulut : 4 210
Tulos ennen satunnaisia eriä: -169 777
Taseen loppusumma: 352 638
Vaihtuvat vastaavat: 292 404
Lyhytaikaiset velat: 27 483
Oma pääoma: 279 999
Osakepääoma: 13 945
Henkilöstö­määrä: 33

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 79,4%
Liikevaihto per henkilö: 4
Kannattavuus: -130.597,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): -60,6%
Maksuvalmius: 1.063,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -47,0%