Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 991 756 434

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 172 266 Revenue Down 172 997 Revenue Down
Rahoituskulut : 4 438 Revenue Up 4 234 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: -5 710 Revenue Down 1 248 Revenue Up
Taseen loppusumma: 149 443 Revenue Up 130 808 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 54 770 Revenue Up 33 077 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 58 929 Revenue Up 32 668 Revenue Down
Oma pääoma: 23 649 Revenue Down 28 119 Revenue Up
Osakepääoma: 11 500 11 500
Henkilöstö­määrä: 0 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 15,8% Revenue Down 21,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF Revenue Up
Kannattavuus: -3,3% Revenue Down 0,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): -24,1% Revenue Down 4,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 92,9% Revenue Down 101,3% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -0,9% Revenue Down 4,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 172 266
Rahoituskulut : 4 438
Tulos ennen satunnaisia eriä: -5 710
Taseen loppusumma: 149 443
Vaihtuvat vastaavat: 54 770
Lyhytaikaiset velat: 58 929
Oma pääoma: 23 649
Osakepääoma: 11 500
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 15,8%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: -3,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): -24,1%
Maksuvalmius: 92,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): -0,9%