Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 638 897

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202503 202403 202303
Liikevaihto: 152 979 Revenue Down 165 332 Revenue Up 145 584
Rahoituskulut : 459 Revenue Down 1 035 Revenue Up 860
Tulos ennen satunnaisia eriä: 28 133 Revenue Down 32 638 Revenue Up 22 306
Taseen loppusumma: 88 038 Revenue Down 96 457 Revenue Up 77 815
Vaihtuvat vastaavat: 87 718 Revenue Down 96 116 Revenue Up 77 467
Lyhytaikaiset velat: 65 970 Revenue Down 72 324 Revenue Up 58 367
Oma pääoma: 22 068 Revenue Down 24 133 Revenue Up 19 448
Osakepääoma: 2 000 2 000 2 000
Henkilöstö­määrä: 23

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1% Revenue Up 25,0% 25,0%
Liikevaihto per henkilö: 6 330
Kannattavuus: 18,4% Revenue Down 19,7% Revenue Up 15,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 127,5% Revenue Down 135,2% Revenue Up 114,7%
Maksuvalmius: 133,0% Revenue Up 132,9% Revenue Up 132,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,5% Revenue Down 34,9% Revenue Up 29,8%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Aratron AS

    Taajuusmuuttajat. Pulssianturit. Tasomittarit. Taajuusmu...

  • Impex Produkter AS

    Lämpötila-anturit. Paineanturit. Indikointilaitteet. Pai...

Tilinpäätös 202503
Liikevaihto: 152 979
Rahoituskulut : 459
Tulos ennen satunnaisia eriä: 28 133
Taseen loppusumma: 88 038
Vaihtuvat vastaavat: 87 718
Lyhytaikaiset velat: 65 970
Oma pääoma: 22 068
Osakepääoma: 2 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1%
Kannattavuus: 18,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 127,5%
Maksuvalmius: 133,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,5%