Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556143-4738

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202504 202404 202304
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 12 029 Revenue Up 11 536 Revenue Down 13 537
Rahoituskulut : 0 0 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 952 Revenue Up 637 Revenue Up -9
Taseen loppusumma: 4 669 Revenue Up 4 096 Revenue Down 4 165
Vaihtuvat vastaavat: 4 504 Revenue Up 3 876 Revenue Down 4 160
Lyhytaikaiset velat: 1 266 Revenue Up 1 057 Revenue Down 1 543
Oma pääoma: 3 230 Revenue Up 2 906 Revenue Up 2 417
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 7 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 69,2% Revenue Down 70,9% Revenue Up 58,0%
Liikevaihto per henkilö: 1 718 Revenue Up 1 648 Revenue Down 1 934
Kannattavuus: 7,9% Revenue Up 5,5% Revenue Up -0,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,5% Revenue Up 21,9% Revenue Up -0,4%
Maksuvalmius: 355,8% Revenue Down 366,7% Revenue Up 269,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,4% Revenue Up 15,6% Revenue Up -0,2%
Tilinpäätös 202504
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 12 029
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 952
Taseen loppusumma: 4 669
Vaihtuvat vastaavat: 4 504
Lyhytaikaiset velat: 1 266
Oma pääoma: 3 230
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 69,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 718
Kannattavuus: 7,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,5%
Maksuvalmius: 355,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 20,4%