Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556289-6109

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 2 395 Revenue Up 2 363 Revenue Up 2 329
Rahoituskulut : 30 Revenue Down 32 Revenue Up 27
Tulos ennen satunnaisia eriä: 909 Revenue Down 945 Revenue Up 572
Taseen loppusumma: 4 279 Revenue Up 3 617 Revenue Up 2 947
Vaihtuvat vastaavat: 4 079 Revenue Up 3 417 Revenue Up 2 747
Lyhytaikaiset velat: 1 382 Revenue Up 1 062 Revenue Up 880
Oma pääoma: 2 688 Revenue Up 2 373 Revenue Up 1 930
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 Revenue Down 2 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,8% Revenue Down 65,6% Revenue Up 65,5%
Liikevaihto per henkilö: INF Revenue Up 1 182 Revenue Up 1 164
Kannattavuus: 38,0% Revenue Down 40,0% Revenue Up 24,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 33,8% Revenue Down 39,8% Revenue Up 29,6%
Maksuvalmius: 295,2% Revenue Down 321,8% Revenue Up 312,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,9% Revenue Down 27,0% Revenue Up 20,3%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 2 395
Rahoituskulut : 30
Tulos ennen satunnaisia eriä: 909
Taseen loppusumma: 4 279
Vaihtuvat vastaavat: 4 079
Lyhytaikaiset velat: 1 382
Oma pääoma: 2 688
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 62,8%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 38,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 33,8%
Maksuvalmius: 295,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 21,9%