Siirrä tiedot

Erlandsdals Vård och Omsorg AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556752-1124

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 27 858 Revenue Down 29 538 Revenue Up
Rahoituskulut : 8 Revenue Up 2 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 035 Revenue Up 583 Revenue Down
Taseen loppusumma: 4 641 Revenue Down 4 734 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 641 Revenue Down 4 734 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 3 532 Revenue Down 3 743 Revenue Up
Oma pääoma: 1 109 Revenue Up 991 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100 Revenue Up
Henkilöstö­määrä: 47 Revenue Down 48 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,9% Revenue Up 20,9%
Liikevaihto per henkilö: 593 Revenue Down 615 Revenue Up
Kannattavuus: 3,7% Revenue Up 2,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 93,3% Revenue Up 58,8% Revenue Down
Maksuvalmius: 131,4% Revenue Up 126,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5% Revenue Up 12,4% Revenue Down

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 27 858
Rahoituskulut : 8
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 035
Taseen loppusumma: 4 641
Vaihtuvat vastaavat: 4 641
Lyhytaikaiset velat: 3 532
Oma pääoma: 1 109
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 47

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 23,9%
Liikevaihto per henkilö: 593
Kannattavuus: 3,7%
Oman pääoman tuotto (ROE): 93,3%
Maksuvalmius: 131,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,5%