Siirrä tiedot

FöretagsParken Spolaren 2 AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556537-1225

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 7 231 Revenue Up 6 334 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 958 Revenue Up 1 911 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 518 Revenue Up 3 790 Revenue Up
Taseen loppusumma: 55 604 Revenue Up 49 365 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 11 539 Revenue Up 4 858 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 41 096 Revenue Up 38 651 Revenue Up
Oma pääoma: 13 968 Revenue Up 10 402 Revenue Up
Osakepääoma: 1 310 1 310
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1% Revenue Up 21,1% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 62,5% Revenue Up 59,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,3% Revenue Down 36,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 28,1% Revenue Up 12,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,6% Revenue Up 11,5% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 7 231
Rahoituskulut : 1 958
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 518
Taseen loppusumma: 55 604
Vaihtuvat vastaavat: 11 539
Lyhytaikaiset velat: 41 096
Oma pääoma: 13 968
Osakepääoma: 1 310
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 25,1%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 62,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 32,3%
Maksuvalmius: 28,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 11,6%