Siirrä tiedot

FB´s Måleri & Reparation AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556581-1923

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 17 490 Revenue Up 13 686 Revenue Up 13 494
Rahoituskulut : 0 0 Revenue Down 7
Tulos ennen satunnaisia eriä: 556 Revenue Down 2 724 Revenue Up 1 296
Taseen loppusumma: 7 450 Revenue Down 9 577 Revenue Up 6 743
Vaihtuvat vastaavat: 3 232 Revenue Down 5 620 Revenue Up 3 894
Lyhytaikaiset velat: 1 448 Revenue Down 2 621 Revenue Up 1 499
Oma pääoma: 6 002 Revenue Down 6 780 Revenue Up 5 178
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 8 Revenue Up 7 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6% Revenue Up 70,8% Revenue Down 76,8%
Liikevaihto per henkilö: 2 186 Revenue Up 1 955 Revenue Up 1 928
Kannattavuus: 3,2% Revenue Down 19,9% Revenue Up 9,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 9,3% Revenue Down 40,2% Revenue Up 25,0%
Maksuvalmius: 223,2% Revenue Up 214,4% Revenue Down 259,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,5% Revenue Down 28,4% Revenue Up 19,3%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 17 490
Rahoituskulut : 0
Tulos ennen satunnaisia eriä: 556
Taseen loppusumma: 7 450
Vaihtuvat vastaavat: 3 232
Lyhytaikaiset velat: 1 448
Oma pääoma: 6 002
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 80,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 186
Kannattavuus: 3,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 9,3%
Maksuvalmius: 223,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 7,5%