Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556927-4433

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 8 279 Revenue Up 8 212 Revenue Down 8 234
Rahoituskulut : 2 Revenue Down 11 Revenue Up 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 976 Revenue Up 939 Revenue Up 665
Taseen loppusumma: 2 970 Revenue Up 2 945 Revenue Up 2 146
Vaihtuvat vastaavat: 2 713 Revenue Up 2 683 Revenue Up 1 797
Lyhytaikaiset velat: 1 512 Revenue Down 1 681 Revenue Up 1 022
Oma pääoma: 1 343 Revenue Up 1 182 Revenue Up 955
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 8 Revenue Down 9 Revenue Up 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,2% Revenue Up 40,1% Revenue Down 44,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 035 Revenue Up 912 Revenue Down 1 029
Kannattavuus: 11,8% Revenue Up 11,4% Revenue Up 8,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 72,7% Revenue Down 79,4% Revenue Up 69,6%
Maksuvalmius: 179,4% Revenue Up 159,6% Revenue Down 175,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,9% Revenue Up 32,3% Revenue Up 31,5%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 8 279
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 976
Taseen loppusumma: 2 970
Vaihtuvat vastaavat: 2 713
Lyhytaikaiset velat: 1 512
Oma pääoma: 1 343
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 45,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 035
Kannattavuus: 11,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 72,7%
Maksuvalmius: 179,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 32,9%