Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 559044-0276

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202508 202408 202308
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 13 017 Revenue Up 9 012 Revenue Up 8 325
Rahoituskulut : 6 Revenue Down 12 Revenue Up 8
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 099 Revenue Up 2 035 Revenue Up 1 979
Taseen loppusumma: 5 619 Revenue Up 5 194 Revenue Up 3 914
Vaihtuvat vastaavat: 3 655 Revenue Up 2 745 Revenue Up 2 051
Lyhytaikaiset velat: 1 484 Revenue Up 1 169 Revenue Down 1 321
Oma pääoma: 3 815 Revenue Down 3 915 Revenue Up 2 297
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 8 Revenue Up 7 Revenue Up 6

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9% Revenue Down 75,4% Revenue Up 58,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 627 Revenue Up 1 287 Revenue Down 1 388
Kannattavuus: 31,5% Revenue Up 22,6% Revenue Down 23,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 107,4% Revenue Up 52,0% Revenue Down 86,2%
Maksuvalmius: 246,3% Revenue Up 234,8% Revenue Up 155,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 73,1% Revenue Up 39,4% Revenue Down 50,8%
Tilinpäätös 202508
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 13 017
Rahoituskulut : 6
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 099
Taseen loppusumma: 5 619
Vaihtuvat vastaavat: 3 655
Lyhytaikaiset velat: 1 484
Oma pääoma: 3 815
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 67,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 627
Kannattavuus: 31,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 107,4%
Maksuvalmius: 246,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 73,1%