Siirrä tiedot

GL Markbyggen & underhåll i Stenungsund AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 559005-4937

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202510 202410 202310
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 3 963 Revenue Down 7 916 Revenue Down 9 866
Rahoituskulut : 79 Revenue Down 171 Revenue Down 178
Tulos ennen satunnaisia eriä: 673 Revenue Up -83 Revenue Down -34
Taseen loppusumma: 1 906 Revenue Down 4 420 Revenue Down 4 987
Vaihtuvat vastaavat: 1 861 Revenue Down 3 016 Revenue Down 3 056
Lyhytaikaiset velat: 1 269 Revenue Down 2 823 Revenue Up 2 784
Oma pääoma: 637 Revenue Up 63 Revenue Down 145
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 3 Revenue Down 6 Revenue Down 7

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,4% Revenue Up 1,4% Revenue Down 2,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 321 Revenue Up 1 319 Revenue Down 1 409
Kannattavuus: 17,0% Revenue Up -1,0% Revenue Down -0,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 105,7% Revenue Up -131,7% Revenue Down -23,4%
Maksuvalmius: 146,7% Revenue Up 106,8% Revenue Down 109,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 39,5% Revenue Up 2,0% Revenue Down 2,9%
Tilinpäätös 202510
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 3 963
Rahoituskulut : 79
Tulos ennen satunnaisia eriä: 673
Taseen loppusumma: 1 906
Vaihtuvat vastaavat: 1 861
Lyhytaikaiset velat: 1 269
Oma pääoma: 637
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,4%
Liikevaihto per henkilö: 1 321
Kannattavuus: 17,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 105,7%
Maksuvalmius: 146,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 39,5%