Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 287 608

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 884 Revenue Down 6 844 Revenue Down
Rahoituskulut : 6 206 Revenue Up 1 601 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 379 351 Revenue Down 583 814 Revenue Down
Taseen loppusumma: 1 702 398 Revenue Up 1 686 833 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 97 300 Revenue Up 88 550 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 549 674 Revenue Down 626 826 Revenue Down
Oma pääoma: 574 626 Revenue Up 503 262 Revenue Down
Osakepääoma: 60 600 60 600
Henkilöstö­määrä: 15 15 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,8% Revenue Up 29,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 59 Revenue Down 456 Revenue Down
Kannattavuus: 42.913,0% Revenue Up 8.530,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 66,0% Revenue Down 116,0% Revenue Down
Maksuvalmius: 17,7% Revenue Up 14,1% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,6% Revenue Down 34,7% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 884
Rahoituskulut : 6 206
Tulos ennen satunnaisia eriä: 379 351
Taseen loppusumma: 1 702 398
Vaihtuvat vastaavat: 97 300
Lyhytaikaiset velat: 549 674
Oma pääoma: 574 626
Osakepääoma: 60 600
Henkilöstö­määrä: 15

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 33,8%
Liikevaihto per henkilö: 59
Kannattavuus: 42.913,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 66,0%
Maksuvalmius: 17,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 22,6%