Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 988 142 794

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 32 010 Revenue Up 29 579 Revenue Down
Rahoituskulut : 4 Revenue Down 17
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 022 Revenue Down 2 019 Revenue Up
Taseen loppusumma: 16 518 Revenue Down 17 281 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 14 908 Revenue Down 15 542 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 6 424 Revenue Down 7 540 Revenue Up
Oma pääoma: 10 094 Revenue Up 9 741 Revenue Up
Osakepääoma: 1 000 1 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,1% Revenue Up 56,4% Revenue Up
Kannattavuus: 3,2% Revenue Down 6,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,1% Revenue Down 20,7% Revenue Up
Maksuvalmius: 232,1% Revenue Up 206,1% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,2% Revenue Down 11,8% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 32 010
Rahoituskulut : 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 022
Taseen loppusumma: 16 518
Vaihtuvat vastaavat: 14 908
Lyhytaikaiset velat: 6 424
Oma pääoma: 10 094
Osakepääoma: 1 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 61,1%
Kannattavuus: 3,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 10,1%
Maksuvalmius: 232,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,2%