Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556544-5409

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 5 297 Revenue Up 4 436 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 812 Revenue Up 1 647 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 342 Revenue Down 23 765 Revenue Up
Taseen loppusumma: 143 581 Revenue Up 131 995 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 1 998 Revenue Down 2 194 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 32 201 Revenue Up 18 607 Revenue Up
Oma pääoma: 62 738 Revenue Down 70 995 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,7% Revenue Down 53,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 44,2% Revenue Down 535,7% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,7% Revenue Down 33,5% Revenue Up
Maksuvalmius: 6,2% Revenue Down 11,8% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,9% Revenue Down 19,3% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 5 297
Rahoituskulut : 1 812
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 342
Taseen loppusumma: 143 581
Vaihtuvat vastaavat: 1 998
Lyhytaikaiset velat: 32 201
Oma pääoma: 62 738
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,7%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 44,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 3,7%
Maksuvalmius: 6,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 2,9%