Siirrä tiedot

Groruddalen Glassmesterveksted AS

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 913 933 893

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 8 516 Revenue Up 6 967 Revenue Up
Rahoituskulut : 25 Revenue Down 32 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 895 Revenue Down 905 Revenue Up
Taseen loppusumma: 4 733 Revenue Up 3 067 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 3 460 Revenue Up 2 445 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 1 730 Revenue Up 1 283 Revenue Up
Oma pääoma: 2 327 Revenue Up 1 627 Revenue Up
Osakepääoma: 49 49

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,2% Revenue Down 53,0% Revenue Up
Kannattavuus: 10,5% Revenue Down 13,0% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 38,5% Revenue Down 55,6% Revenue Down
Maksuvalmius: 200,0% Revenue Up 190,6% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,4% Revenue Down 30,6% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 8 516
Rahoituskulut : 25
Tulos ennen satunnaisia eriä: 895
Taseen loppusumma: 4 733
Vaihtuvat vastaavat: 3 460
Lyhytaikaiset velat: 1 730
Oma pääoma: 2 327
Osakepääoma: 49

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 49,2%
Kannattavuus: 10,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 38,5%
Maksuvalmius: 200,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 19,4%