Siirrä tiedot

Häst & Sport Resor Sverige AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556479-2983

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 24 715 Revenue Up 24 480 Revenue Up 23 061
Rahoituskulut : 2 Revenue Down 9 Revenue Up 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 536 Revenue Up 1 426 Revenue Down 1 618
Taseen loppusumma: 8 701 Revenue Down 8 869 Revenue Down 9 338
Vaihtuvat vastaavat: 7 566 Revenue Down 7 686 Revenue Up 7 637
Lyhytaikaiset velat: 3 787 Revenue Down 4 153 Revenue Up 4 120
Oma pääoma: 4 432 Revenue Up 4 227 Revenue Down 4 729
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 3 Revenue Up 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,9% Revenue Up 47,7% Revenue Down 50,6%
Liikevaihto per henkilö: 8 238 Revenue Down INF INF
Kannattavuus: 6,2% Revenue Up 5,8% Revenue Down 7,0%
Oman pääoman tuotto (ROE): 34,7% Revenue Up 33,7% Revenue Down 34,2%
Maksuvalmius: 199,8% Revenue Up 185,1% Revenue Down 185,4%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,7% Revenue Up 16,2% Revenue Down 17,4%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 24 715
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 536
Taseen loppusumma: 8 701
Vaihtuvat vastaavat: 7 566
Lyhytaikaiset velat: 3 787
Oma pääoma: 4 432
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 3

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 50,9%
Liikevaihto per henkilö: 8 238
Kannattavuus: 6,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 34,7%
Maksuvalmius: 199,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,7%