Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556638-0472

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 56 972 Revenue Up 50 084 Revenue Up
Rahoituskulut : 86 Revenue Down 486 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 785 Revenue Up 2 707 Revenue Up
Taseen loppusumma: 25 846 Revenue Up 22 394 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 24 533 Revenue Up 21 851 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 11 890 Revenue Up 5 470 Revenue Down
Oma pääoma: 13 582 Revenue Up 11 631 Revenue Down
Osakepääoma: 250 250
Henkilöstö­määrä: 30 Revenue Down 31

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,5% Revenue Up 51,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 899 Revenue Up 1 616 Revenue Up
Kannattavuus: 15,4% Revenue Up 5,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 64,7% Revenue Up 23,3% Revenue Up
Maksuvalmius: 206,3% Revenue Down 399,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 34,3% Revenue Up 14,3% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 56 972
Rahoituskulut : 86
Tulos ennen satunnaisia eriä: 8 785
Taseen loppusumma: 25 846
Vaihtuvat vastaavat: 24 533
Lyhytaikaiset velat: 11 890
Oma pääoma: 13 582
Osakepääoma: 250
Henkilöstö­määrä: 30

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 52,5%
Liikevaihto per henkilö: 1 899
Kannattavuus: 15,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 64,7%
Maksuvalmius: 206,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 34,3%