Siirrä tiedot

Handens Mattcenters Förvaltnings AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556224-7766

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 448 Revenue Up 1 181 Revenue Down
Rahoituskulut : 295 Revenue Up 273 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 571 Revenue Up 193 Revenue Up
Taseen loppusumma: 6 544 Revenue Up 6 310 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 590 Revenue Up 159 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 143 Revenue Up 110 Revenue Down
Oma pääoma: 1 934 Revenue Up 1 632 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 1 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,6% Revenue Up 25,9% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 448 Revenue Up 1 181 Revenue Down
Kannattavuus: 39,4% Revenue Up 16,3% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,5% Revenue Up 11,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 412,6% Revenue Up 144,5% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,2% Revenue Up 7,4% Revenue Up

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

  • Mariehus AB

    Omien asuntojen ja kiinteistöjen vuokraus ja halli...

Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 448
Rahoituskulut : 295
Tulos ennen satunnaisia eriä: 571
Taseen loppusumma: 6 544
Vaihtuvat vastaavat: 590
Lyhytaikaiset velat: 143
Oma pääoma: 1 934
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 1

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 29,6%
Liikevaihto per henkilö: 1 448
Kannattavuus: 39,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 29,5%
Maksuvalmius: 412,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 13,2%