Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556407-8409

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 24 438 Revenue Up 23 083 Revenue Up
Rahoituskulut : 251 Revenue Up 132 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 610 Revenue Up 2 335 Revenue Up
Taseen loppusumma: 8 426 Revenue Up 7 979 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 4 729 Revenue Down 7 178 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 472 Revenue Down 3 842 Revenue Up
Oma pääoma: 5 954 Revenue Up 4 137 Revenue Up
Osakepääoma: 100 100
Henkilöstö­määrä: 24 Revenue Up 22 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,7% Revenue Up 51,8% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 018 Revenue Down 1 049 Revenue Down
Kannattavuus: 14,8% Revenue Up 10,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 60,6% Revenue Up 56,4% Revenue Up
Maksuvalmius: 191,3% Revenue Up 186,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 45,8% Revenue Up 30,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 24 438
Rahoituskulut : 251
Tulos ennen satunnaisia eriä: 3 610
Taseen loppusumma: 8 426
Vaihtuvat vastaavat: 4 729
Lyhytaikaiset velat: 2 472
Oma pääoma: 5 954
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 24

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 70,7%
Liikevaihto per henkilö: 1 018
Kannattavuus: 14,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 60,6%
Maksuvalmius: 191,3%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 45,8%