Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 991 438 394

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 12 700 Revenue Up 11 518 Revenue Up
Rahoituskulut : 12 Revenue Up 4 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 626 Revenue Up 4 162 Revenue Up
Taseen loppusumma: 17 408 Revenue Up 13 130 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 11 238 Revenue Up 6 469 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 2 392 Revenue Up 1 793 Revenue Down
Oma pääoma: 12 625 Revenue Up 9 019 Revenue Up
Osakepääoma: 50 50

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,5% Revenue Up 68,7% Revenue Down
Kannattavuus: 36,4% Revenue Up 36,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,6% Revenue Down 46,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 469,8% Revenue Up 360,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 26,6% Revenue Down 31,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 12 700
Rahoituskulut : 12
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 626
Taseen loppusumma: 17 408
Vaihtuvat vastaavat: 11 238
Lyhytaikaiset velat: 2 392
Oma pääoma: 12 625
Osakepääoma: 50

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 72,5%
Kannattavuus: 36,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 36,6%
Maksuvalmius: 469,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 26,6%