Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556922-3794

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 3 201 Revenue Down 4 899 Revenue Down
Rahoituskulut : 10 Revenue Down 16 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 229 Revenue Up 155 Revenue Down
Taseen loppusumma: 1 514 Revenue Down 1 874 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 1 357 Revenue Down 1 691 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 485 Revenue Down 784 Revenue Down
Oma pääoma: 870 Revenue Down 891 Revenue Down
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 4 Revenue Down 5

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,5% Revenue Up 47,5% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 800 Revenue Down 980 Revenue Down
Kannattavuus: 7,2% Revenue Up 3,2% Revenue Down
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,3% Revenue Up 17,4% Revenue Down
Maksuvalmius: 279,8% Revenue Up 215,7% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,8% Revenue Up 9,1% Revenue Down
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 3 201
Rahoituskulut : 10
Tulos ennen satunnaisia eriä: 229
Taseen loppusumma: 1 514
Vaihtuvat vastaavat: 1 357
Lyhytaikaiset velat: 485
Oma pääoma: 870
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 4

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,5%
Liikevaihto per henkilö: 800
Kannattavuus: 7,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 26,3%
Maksuvalmius: 279,8%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 15,8%