Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 630 282

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Liikevaihto: 92 094 Revenue Down 98 329 Revenue Up 35 616
Rahoituskulut : 147 Revenue Down 165 Revenue Up 103
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 569 Revenue Up 6 089 Revenue Up 461
Taseen loppusumma: 26 794 Revenue Up 25 653 Revenue Up 11 794
Vaihtuvat vastaavat: 20 990 Revenue Up 18 783 Revenue Up 11 531
Lyhytaikaiset velat: 23 933 Revenue Up 18 576 Revenue Up 9 251
Oma pääoma: 2 629 Revenue Down 6 027 Revenue Up 2 544
Osakepääoma: 263 263 263

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,8% Revenue Down 23,5% Revenue Up 21,6%
Kannattavuus: 7,1% Revenue Up 6,2% Revenue Up 1,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 249,9% Revenue Up 101,0% Revenue Up 18,1%
Maksuvalmius: 87,7% Revenue Down 101,1% Revenue Down 124,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1% Revenue Up 24,4% Revenue Up 4,8%
Tilinpäätös 202512
Liikevaihto: 92 094
Rahoituskulut : 147
Tulos ennen satunnaisia eriä: 6 569
Taseen loppusumma: 26 794
Vaihtuvat vastaavat: 20 990
Lyhytaikaiset velat: 23 933
Oma pääoma: 2 629
Osakepääoma: 263

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 9,8%
Kannattavuus: 7,1%
Oman pääoman tuotto (ROE): 249,9%
Maksuvalmius: 87,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 25,1%