Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556284-1113

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202506 202406 202306
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 22 283 Revenue Up 20 285 Revenue Up 19 576
Rahoituskulut : 402 Revenue Down 536 Revenue Up 359
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 040 Revenue Up 1 096 Revenue Up -475
Taseen loppusumma: 40 288 Revenue Up 35 106 Revenue Up 33 422
Vaihtuvat vastaavat: 9 490 Revenue Up 8 004 Revenue Up 6 954
Lyhytaikaiset velat: 4 218 Revenue Up 3 190 Revenue Up 2 925
Oma pääoma: 23 755 Revenue Up 22 599 Revenue Up 21 982
Osakepääoma: 120 120 120
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Up 9 9

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 59,0% Revenue Down 64,4% Revenue Down 65,8%
Liikevaihto per henkilö: 2 026 Revenue Down 2 254 Revenue Up 2 175
Kannattavuus: 9,2% Revenue Up 5,4% Revenue Up -2,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 8,6% Revenue Up 4,8% Revenue Up -2,2%
Maksuvalmius: 225,0% Revenue Down 250,9% Revenue Up 237,7%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,1% Revenue Up 4,6% Revenue Up -0,3%
Tilinpäätös 202506
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 22 283
Rahoituskulut : 402
Tulos ennen satunnaisia eriä: 2 040
Taseen loppusumma: 40 288
Vaihtuvat vastaavat: 9 490
Lyhytaikaiset velat: 4 218
Oma pääoma: 23 755
Osakepääoma: 120
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 59,0%
Liikevaihto per henkilö: 2 026
Kannattavuus: 9,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 8,6%
Maksuvalmius: 225,0%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,1%