Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 987 988 142

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312
Liikevaihto: 99 402 Revenue Up 96 016 Revenue Up
Rahoituskulut : 8 341 Revenue Up 7 607 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 47 610 Revenue Up 47 393 Revenue Up
Taseen loppusumma: 813 130 Revenue Down 819 439 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 5 211 Revenue Down 6 270 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 94 795 Revenue Up 91 808 Revenue Up
Oma pääoma: 580 940 Revenue Down 607 402 Revenue Down
Osakepääoma: 2 063 2 063
Henkilöstö­määrä: 0 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 71,4% Revenue Down 74,1% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: INF INF
Kannattavuus: 47,9% Revenue Down 49,4% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 8,2% Revenue Up 7,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 5,5% Revenue Down 6,8% Revenue Up
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,9% Revenue Up 6,7% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 99 402
Rahoituskulut : 8 341
Tulos ennen satunnaisia eriä: 47 610
Taseen loppusumma: 813 130
Vaihtuvat vastaavat: 5 211
Lyhytaikaiset velat: 94 795
Oma pääoma: 580 940
Osakepääoma: 2 063
Henkilöstö­määrä: 0

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 71,4%
Liikevaihto per henkilö: INF
Kannattavuus: 47,9%
Oman pääoman tuotto (ROE): 8,2%
Maksuvalmius: 5,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 6,9%