Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556381-4978

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 154 494 Revenue Up 150 045 Revenue Up
Rahoituskulut : 26 Revenue Down 32 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 21 269 Revenue Up 20 668 Revenue Up
Taseen loppusumma: 123 247 Revenue Up 113 666 Revenue Up
Vaihtuvat vastaavat: 47 947 Revenue Down 84 895 Revenue Up
Lyhytaikaiset velat: 27 934 Revenue Down 31 070 Revenue Up
Oma pääoma: 90 205 Revenue Up 78 002 Revenue Up
Osakepääoma: 500 500
Henkilöstö­määrä: 104 Revenue Up 101 Revenue Down

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,2% Revenue Up 68,6% Revenue Up
Liikevaihto per henkilö: 1 486 1 486 Revenue Up
Kannattavuus: 13,8% 13,8% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,6% Revenue Down 26,5% Revenue Up
Maksuvalmius: 171,6% Revenue Down 273,2% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,3% Revenue Down 18,2% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 154 494
Rahoituskulut : 26
Tulos ennen satunnaisia eriä: 21 269
Taseen loppusumma: 123 247
Vaihtuvat vastaavat: 47 947
Lyhytaikaiset velat: 27 934
Oma pääoma: 90 205
Osakepääoma: 500
Henkilöstö­määrä: 104

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 73,2%
Liikevaihto per henkilö: 1 486
Kannattavuus: 13,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 23,6%
Maksuvalmius: 171,6%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 17,3%