Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556273-3443

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 48 874 Revenue Up 43 585 Revenue Up 39 880
Rahoituskulut : 16 Revenue Up 0 Revenue Down 4
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 151 Revenue Up 7 870 Revenue Up 7 320
Taseen loppusumma: 28 281 Revenue Up 23 678 Revenue Up 20 286
Vaihtuvat vastaavat: 16 416 Revenue Up 8 704 Revenue Down 14 240
Lyhytaikaiset velat: 11 905 Revenue Up 8 544 Revenue Up 6 963
Oma pääoma: 16 376 Revenue Up 12 846 Revenue Up 11 475
Osakepääoma: 100 100 100
Henkilöstö­määrä: 20 Revenue Up 18 18

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,9% Revenue Up 54,3% Revenue Down 56,6%
Liikevaihto per henkilö: 2 444 Revenue Up 2 421 Revenue Up 2 216
Kannattavuus: 20,8% Revenue Up 18,1% Revenue Down 18,4%
Oman pääoman tuotto (ROE): 62,0% Revenue Up 61,3% Revenue Down 63,8%
Maksuvalmius: 137,9% Revenue Up 101,9% Revenue Down 204,5%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,9% Revenue Up 33,2% Revenue Down 36,1%
Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 48 874
Rahoituskulut : 16
Tulos ennen satunnaisia eriä: 10 151
Taseen loppusumma: 28 281
Vaihtuvat vastaavat: 16 416
Lyhytaikaiset velat: 11 905
Oma pääoma: 16 376
Osakepääoma: 100
Henkilöstö­määrä: 20

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 57,9%
Liikevaihto per henkilö: 2 444
Kannattavuus: 20,8%
Oman pääoman tuotto (ROE): 62,0%
Maksuvalmius: 137,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 35,9%