Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 914 719 828

* Tilinpäätöstiedot (×1000) NOK

Tilinpäätös 202412 202312 (konserni)
Liikevaihto: 35 550 110 Revenue Down 37 127 800 Revenue Up
Rahoituskulut : 1 833 430 Revenue Down 1 870 184 Revenue Up
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 083 692 Revenue Down 5 622 377 Revenue Up
Taseen loppusumma: 63 861 290 Revenue Up 62 901 120 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 22 678 530 Revenue Down 22 779 990 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 12 539 140 Revenue Down 15 540 700 Revenue Down
Oma pääoma: 27 714 620 Revenue Down 28 443 000 Revenue Up
Osakepääoma: 360 000 360 000 Revenue Up

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,4% Revenue Down 45,2% Revenue Up
Kannattavuus: 11,5% Revenue Down 15,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 14,7% Revenue Down 19,8% Revenue Up
Maksuvalmius: 180,9% Revenue Up 146,6% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,3% Revenue Down 11,9% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Liikevaihto: 35 550 110
Rahoituskulut : 1 833 430
Tulos ennen satunnaisia eriä: 4 083 692
Taseen loppusumma: 63 861 290
Vaihtuvat vastaavat: 22 678 530
Lyhytaikaiset velat: 12 539 140
Oma pääoma: 27 714 620
Osakepääoma: 360 000

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 43,4%
Kannattavuus: 11,5%
Oman pääoman tuotto (ROE): 14,7%
Maksuvalmius: 180,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 9,3%