Siirrä tiedot

Mälardalens Bygg & Bemanning AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 559014-2690

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202512 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 1 763 Revenue Up 1 025 Revenue Down 2 366
Rahoituskulut : 18 Revenue Up 0 Revenue Down 12
Tulos ennen satunnaisia eriä: 186 Revenue Up -131 Revenue Down 51
Taseen loppusumma: 732 Revenue Up 419 Revenue Down 574
Vaihtuvat vastaavat: 532 Revenue Up 419 Revenue Down 574
Lyhytaikaiset velat: 145 Revenue Down 155 Revenue Down 176
Oma pääoma: 379 Revenue Up 204 Revenue Down 398
Osakepääoma: 50 50 50
Henkilöstö­määrä: 2 2 Revenue Down 8

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 51,8% Revenue Up 48,7% Revenue Down 69,3%
Liikevaihto per henkilö: 882 Revenue Up 512 Revenue Up 296
Kannattavuus: 10,6% Revenue Up -12,8% Revenue Down 2,2%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,1% Revenue Up -64,2% Revenue Down 12,8%
Maksuvalmius: 366,9% Revenue Up 270,3% Revenue Down 326,1%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,9% Revenue Up -31,3% Revenue Down 11,0%

Yritykset, joilla on samankaltaisia tuotteita ja palveluita sekä yksityiskohtaisemmat tiedot

Tilinpäätös 202512
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 1 763
Rahoituskulut : 18
Tulos ennen satunnaisia eriä: 186
Taseen loppusumma: 732
Vaihtuvat vastaavat: 532
Lyhytaikaiset velat: 145
Oma pääoma: 379
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 2

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 51,8%
Liikevaihto per henkilö: 882
Kannattavuus: 10,6%
Oman pääoman tuotto (ROE): 49,1%
Maksuvalmius: 366,9%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 27,9%