Siirrä tiedot

Mattias Catering & Golfrestaurang AB

Taloudelliset tiedot

Tilinpäätöstiedot yritykseltä, jolla y-tunnus 556819-7700

* Tilinpäätöstiedot (×1000) SEK

Tilinpäätös 202412 202312
Kuukausia katsauksessa: 12 12
Liikevaihto: 18 010 Revenue Down 22 121 Revenue Up
Rahoituskulut : 2 Revenue Down 15 Revenue Down
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 490 Revenue Down 1 795 Revenue Up
Taseen loppusumma: 3 852 Revenue Down 6 382 Revenue Down
Vaihtuvat vastaavat: 2 863 Revenue Down 4 774 Revenue Down
Lyhytaikaiset velat: 2 622 Revenue Down 2 804 Revenue Down
Oma pääoma: 1 230 Revenue Down 1 601 Revenue Down
Osakepääoma: 50 50
Henkilöstö­määrä: 11 Revenue Down 17

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 31,9% Revenue Up 25,1% Revenue Down
Liikevaihto per henkilö: 1 637 Revenue Up 1 301 Revenue Up
Kannattavuus: 8,3% Revenue Up 8,1% Revenue Up
Oman pääoman tuotto (ROE): 121,1% Revenue Up 112,1% Revenue Up
Maksuvalmius: 109,2% Revenue Down 170,3% Revenue Down
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 38,7% Revenue Up 28,4% Revenue Up
Tilinpäätös 202412
Kuukausia katsauksessa: 12
Liikevaihto: 18 010
Rahoituskulut : 2
Tulos ennen satunnaisia eriä: 1 490
Taseen loppusumma: 3 852
Vaihtuvat vastaavat: 2 863
Lyhytaikaiset velat: 2 622
Oma pääoma: 1 230
Osakepääoma: 50
Henkilöstö­määrä: 11

Tunnuslukuja

Vakavaraisuus: 31,9%
Liikevaihto per henkilö: 1 637
Kannattavuus: 8,3%
Oman pääoman tuotto (ROE): 121,1%
Maksuvalmius: 109,2%
Kokonaispääoman tuotto (ROA): 38,7%